O Youtube Pazarlama geldiğinde Kayıp

. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Youtube kullanmanıza yardımcı olabilir senin problemin. Böyle bir popüler web sitesi var olduğundan, çok geniş ve farklı bir kitlenin erişimine sahip olabilir. bu büyük hizmetten yararlanmak için bu makaleyi okuyun

youtube marketing

Youtube sayfasında kaydolma karşılığında bir şeyler sunun. ziyaretçilerin sayfasından kayıt olması işiniz hakkında devam eden diyalog açısından geliştirecek sağlar. Böyle bir çekiliş bir giriş olarak, onlara bir şey sunan sayfanızda kayıt ve değerli potansiyel müşteriler ile iş sağlayabilir daha olası hale getirir.

Kitlenizle söyleyecek değerli bir şey varsa, bir şey söyleme. İnsanlar sayfasını ziyaret etmek ve yararsız ve / veya tarihli olduğu bilgilere tedavi istemiyoruz. Eğer, söz aynı niş bulunmaktadır paylaşım bağlantıları veya videoları denemek için ilgili ve benzersiz bir şey yoksa.

Işinizi pazarlamak isteyen varsa boş Youtube sayfasında herhangi bölümlerini bırakmayın. Birçok kişi kendi bilgi her koymak ihmal ve bu uzun vadede çok pahalıya mal olabilir. insanlar işinize gereken bilgileri bulamıyorsanız, onlar ne gerek almak için başka bir yere görünebilir.

Bazen, kendi sayfasının yanı sıra markanız hakkında başka yerlerde şeyler göndermeniz gerekmektedir. Diğer insanların Youtube sayfalarında yayınlamak zaman dikkat bir ton toplayacağını. Yalnızca istediğiniz ilgi iyi tür çekmek olun. olumlu bir yol katkıda bulunabilecekleri zaman yalnızca diğer sayfalarında yayınlamak. her zaman spam kaçının.

Youtube tutunun yarışmalar. yarışmalar Holding ve eğlenceli ödüller uzağa insanlar Youtube sayfayı beğenmek mi almak için harika bir yoldur. İnsanlar özgür ödüller seviyorum ve size Daha fazla takipçi kazanmak yardımcı olabilir. Yarışma bitirmek ve sadece sayfa gibi insanlar girmek sağlayacak bir tarihi belirleyin.

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. iş pazarlaması için youtube videoları Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

! Youtube size yakın olanlar ile sosyalleşme için değil sadece. Ayrıca uzanmak ve işinizi büyümesine yardımcı olmak için Youtube kullanabilirsiniz. pek çok kullanıcı bu sitede olduğundan, neden sizin yararınıza olduğunu kullanmayın. Bu makalede paylaşılan ipuçlarını kullanın ve işinizi büyütmek izle edebilirsiniz. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *